hit
counter
خرید و فروش وب مانی

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

خرید و فروش وب مانی

 > خرید و فروش وب مانی
خرید وب مانی

وب مانی ، خرید و فروش دلار وبمانی

1 – مهم: وب سایت توس پی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین الملل است، هرگونه ثبت سفارش و استفاده از خدمات وب سایت به منزله قبول و رعایت کامل قوانین کشور و قوانین بین الملل می باشد و تخظی از قانون اکیدا ممنوع است، پس از انجام سفارش مسئولیت کامل حفاظت و نحوه استفاده از ارز مجازی صرفا بر عهده شخص کاربر است و وب سایت توس پی هیچگونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان احتمالی نخواهد داشت.

2 – بدون احراز هویت، امکان ارائه خدمات به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.

3 –مبلغ ریالی باید از عابربانک و یا حساب بانکی به نام خود شخص واریز شود، شماره کارت مبداء بررسی خواهد شد و در صورت واریز از حساب سایرین (حتی پدر و مادر) سفارش به هیچ عنوان انجام نمیشود.

 

نرخ های درج شده، صرفا نرخ هر واحد وب مانی است و ارتباطی به نرخ دلار ندارد، این مجموعه هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش دلار اسکناس ندارد

 

نرخ خرید از کاربر
نرخ فروش به کاربر
زمان انجام سفارشات
تماس بگیرید
23,600
15 الی 30 دقیقه

 
* آخرین به روز رسانی قیمت: امروز، سه شنبه 21 مرداد 1399، ساعت 11:41
* آخرین نرخ ها در کانال تلگرام توس پی toospay@
* خرید، فروش و شارژ کیف پول وبمانی در سریع ترین زمان، در کلیه مبالغ مابین 1$ الی 10،000$، و با بهترین نرخ ممکن انجام میگردد.
* پیرو تاکید پلیس محترم فتا، احراز هویت (من جمله تایید شماره تلفن ثابت) برای انجام معاملات الزامی است. بدون احراز هویت ارائه خدمات میسر نیست.
* کلیه خدمات توس پی در ایام تعطیل رسمی فعال است و آماده پاسخگویی به کاربران گرامی هستیم.
 
 

فرم خرید و فروش دلار وب مانی:

 

*جهت تایید تلفن ثابت، کارشناسان توس پی با شماره وارد شده تماس خواهند گرفت.

*جهت تایید تلفن همراه، کارشناسان توس پی با شماره وارد شده تماس خواهند گرفت.

با Z شروع می شود.


 

وب مانی چیست و نحوه کار با آن چگونه است؟

 

وبمانی مشابه پی پال یک کیف پول الکترونیک است که به راحتی و سهولت امکان جابه جا کردن پول بین حساب ها را فراهم میکند، شرکت webmoney متعلق به کشور روسیه است و با توجه به تعداد بالای کاربران آن در سطح جهان گزینه بسیار خوبی برای ایرانیان است، چراکه برخلاف پی پال کشور ایران تحت تحریم این شرکت نیست و هر ایرانی به راحتی می تواند اقدام به افتتاح اکانت وب مانی با مشخصات خود نموده و از اکانت خود استفاده کنند. وبمانی هم اکنون بیش از 30 میلیون کاربر در سراسر جهان داشته و مورد پذیرش وب سایت های معتبری نطیر aliexpress ، resello و صدها وب سایت دیگر است.

 

انواع اکانت وب مانی

 

اکانت های وب مانی بسته به نحوه احراز هویت دارای محدودیت هایی است که در ذیل به شرح آن می پردازیم، به طور کل اکانت های متداول وب مانی به 3 دسته تقسیم میگردند، سطح الیاس، سطح فرمال و سطح پرسنال پاسپورت:

 

1 – سطح الیاس: زمانیکه حساب webmoney خود را تازه افتتاح میکنید حساب شما الیاس است، در این سطح حداکثر میزان واریز و یا برداشت روزانه، هفتگی و ماهیانه شما به ترتیب 100$، 300$ و 500$ است.

 

2 – سطح فرمال: اگر محدودیت های اکانت الیاس برای شما کافی نیست و نیاز به انجام تراکنش های بیشتری دارید، باید با ارسال اطاعات و مدارک سطح خود را به فرمال تغییر دهید، در این سطح حداکثر میزان واریز و یا برداشت روزانه، هفتگی و ماهانه به ترتیب 600$، 1500$ و 3000$ است.

 

برای ارتقاء به سطح فرمال کافی است اطلاعات خود را به صورت دقیق وارد نموده و سپس اسکن واضح از پاسپورت خود را در سایت وب مانی آپلود کنید.

 

3 – پرسنال پاسپورت: اگر سقف تراکنش سطح فرمال نیز برای شما کافی نیست باید با مراجعه به دفاتر اسناد رسمی و یا سفارت روسیه در تهران سطح اکانت خود را به پرسنال پاسپورت افزایش دهید، در این سطح حداکثر میزان تراکنش روزانه، هفتگی و ماهیانه به ترتیب 120،000$ ، 300،000$ و 300،000$ است.