hit
counter
مسترکارت مجازی امارات، صدور فوری
 

مسترکارت مجازی امارات، صدور فوری

 > مسترکارت مجازی امارات، صدور فوری
مسترکارت مجازی امارات

مسترکارت مجازی امارات ، صدور فوری !

نیاز فوری به یک کارت ارزی برای انجام پرداخت خود دارید؟ مسترکارت مجازی امارات مناسب شما است! بیش از یک سال از آغاز صدور مستر کارت های مجازی امارات میگذرد و طی یک سال گذشته رضایت اکثر کاربران از این کارت ها به دلیل سهولت استفاده، صدور فوری و نیز قیمت ارزان آن برآورده شده است، صدور مسترکارت های مجازی امارات فوری است و ظرف چند دقیقه میتوانید مسترکارت خود را از طریق ایمیل تحویل گرفته و شروع به انجام پرداخت های آنلاین ارزی خود کنید، کارت های فوق در ظرفیت 25$ الی 500$ (مضربی از 25$) صادر میگردد، شایان ذکر است که اعتبار مسترکارت های مجازی فوق 3 الی 4 ماه از زمان صدور است، در انتهای همین صفحه میتوانید توضیحات دقیق تر و مشخصات کامل مسترکارت های مجازی امارات را مطالعه نمایید.

 

صدور فوری به نام متقاضی

اعتبار 3 ماهه از زمان صدور

اینترنت بانک رایگان

عدم وجود کارمزد ماهیانه

غیر قابل شارژ مجدد

امکان پرداخت به تمام واحدهای ارزی

امکان نقد کردن مانده کارت

 

* به روز رسانی قیمت ها، در تاریخ امروز سه شنبه 27 خرداد 1399، ساعت 12:57
 

موجودی کارت
هزینه صدور
زمان صدور
سفارش
$10
مسترکارت مجازی
$15
مسترکارت مجازی
$20
مسترکارت مجازی
$25
مسترکارت مجازی
$30
مسترکارت مجازی
$50
مسترکارت مجازی
$100
مسترکارت مجازی
$110
مسترکارت مجازی
$150
مسترکارت مجازی
$200
مسترکارت مجازی
$300
مسترکارت مجازی
$400
مسترکارت مجازی
$500
مسترکارت مجازی

 

کارت ها از نوع Debit prepaid mastercard است.

مسترکارت های فوق غیر قابل شارژ مجدد است.

کارت به نام First name و Last name خریدار (شما) و بر روی آدرس دفتر ما در دبی صادر و رجیستر میگردد.

برخی از پرداخت ها به صورت دوره ای است، به این معنا که طبق قرارداد می بایست مبلغی را به طور مثال 4.99$ ماهیانه به فروشنده پرداخت کنید و فرضا اگر قرارداد شما یکساله باشد متعهد میگردید تا طی 12 ماه آینده هر ماه مبلغ 4.99$ از کارت شما برداشت شود، این نوع پرداخت های تکرار شونده توسط کارت های مجازی امارات قابل انجام نیست

مسترکارت دارای اینترنت بانک رایگان است و در هر لحظه می توانید موجودی و صورت حساب کارت خود را بررسی کنید.

در برخی از پرداخت های به اصلاح آفلاین در همان لحظه ثبت سفارش مبلغ از کارت شما برداشت نمیشود و بعدا و به صورت آفلاین فروشنده از کارت شما برداشت میکند، این نوع پرداخت ها و یا اصطلاحا پرداخت های ارزی آفلاین توسط کارت های فوق قابل انجام نیست

این کارت ها هیچگونه کارمزدی در پرداخت های آنلاین و یا کارمزد ماهیانه ندارند، تنها در پرداخت های ناموفق به هر دلیل، به طور مثال اشتباه وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، مبلغ 0.5$ یا 50 سنت بابت تراکنش ناموفق از کارت شما توسط بانک و به صورت خودکار برداشت میگردد.

امکان پرداخت با کارت های فوق به تمام واحدهای ارزی من جمله یورو، پوند انگلستان، دلار کانادا، دلار استرالیا و یا سایر ارزها میسر است و مبلغ بر اساس نرخ جهانی تبدیل ارزها به دلار تبدیل گشته و با احتساب کارمزد چنج بانک (حداکثر 4%) توسط بانک به صورت خودکار از کارت شما برداشت خواهد شد.

مسترکارت های مجازی فوق امکان ریفاند Refund را به صورت کامل داراست. به این معنا که چنانجه به هر دلیل پرداخت شما کنسل شود و سایت فروشنده بخواهد مبلغ را به کارت شما برگشت دهد به راحتی اینکار میسر خواهد بود، فقط دقت داشته باشید که برگشت مبلغ زمان بر بوده و از 24 ساعت الی دو هفته زمان خواهد برد، در هنگام ریفاند کارت شما نباید منقضی شده باشد.

امکان استفاده از کارت های فوق را رعایت نکات مهم بر روی Paypal میسر است