hit
counter
پرداخت هزینه های دانشجویی

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

پرداخت هزینه های دانشجویی

 > پرداخت هزینه های دانشجویی
پرداخت ارزی دانشجویی

پرداخت هزینه های دانشگاهی و آکادمیک

یکی از متداول ترین راه های مهاجرت در این روزها مهاجرت تحصیلی است،مهاجرت به این روش مزایای زیادی دارد، با قرار گرفتن در محیط به ناچار به زبان آن کشور، انگلیسی، آلمانی، فرانسه و یا هر زبان دیگری که باشد مسلط خواهید شد، پس از چند سال و دریافت مدرک دانشگاهی از آن کشور بسیار راحت تر میتوانید کار مرتبط و با حقوق مناسب پیدا کرده و نهایتا اقامت آن کشور را به دست آورید، این ویژگی ها برای نخبگانی که دارای معدل و نمرات زبان بالا و احتمالا چند مقاله در کنفرانس های بین الملل هستند پررنگ تر خواهد شد زمانیکه شامل بورسیه تحصیلی و به اصلاح فاند آن دانشگاه شوند.

گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارجی نیاز به طی مراحل خاصی دارد، از جمله این مراحل شرکت در امتحان تافل و یا آیلتس و همچنین شرکت در آزمون GRE (فقط برای کشور آمریکا) است، پس از اخذ نمره قابل قبول در آزمون زبان و همچنین GRE (فقط برای پذیرش از آمریکا) نوبت به درخواست پذیرش از دانشگاه ها (apply) است، در این میان اگر نیاز به بورسیه نیز داشته باشید باید با اساتید مربوطه مکاتبه کنید، پس از موافقت دانشگاه و اخذ پذیرش نسبت به اخذ ویزا و سایر امور اقدام خواهید کرد.

پرداخت هزینه پذیرش (apply):

یکی از اولین گام های عملی برای تحصیل در خارج از کشور درخواست apply از دانشگاه های مورد نظر است، اکثر دانشگاه ها برای بررسی پرونده های دانشجویی و تصمیم گیری در خصوص قبول و یا رد کردن درخواست ها هزینه ای در حدود 50$ و گاها کمتر و یا بیشتر دریافت میکنند که باید به صورت آنلاین و توسط ویزاکارت و مسترکارت پرداخت شود، البته پرداخت به دانشگاه های هر کشوری بر مبنای ارز همان کشور انجام میشود و به طور مثال هزینه پذیرش از دانشگاه های کانادا به دلار کانادا است، برای پرداخت ارزی هزینه پذیرش میتوانید از خدمات پرداخت با ویزا کارت توس پی استفاده کنید و یا با تهیه یک مسترکارت از ما به راحتی خودتان اینکار را انجام دهید.

پرداخت هزینه پذیرش با کارت اعتباری
پرداخت هزینه کنفرانس با ویزاکارت و مسترکارت

پرداخت هزینه چاپ مقالات و کنفرانس ها:

شرکت در کنفرانس های علمی و چاپ مقالات قطعا یکی از امتیازات و افتخارات هر استاد دانشگاه، پژوهشگر و یا دانشجوی تحصیلات تکمیلی است خصوصا اگر موفق به پذیرش مقاله تان در ژورنال ISI شوید. شرکت در کنفرانس های علمی و یا چاپ مقالات در مجلات و نشریات خارجی عمدتا رایگان نیست و مشمول هزینه ای در حدود 100$ الی 500$ است که معمولا به صورت آنلاین و از طریق ویزاکارت و مسترکارت و یا از طریق پی پل انجام میشود. مجموعه توس پی امکان پرداخت ارزی کلیه هزینه های مربوطه جهت چاپ مقالات و یا شرکت در کنفرانس های علمی را داراست و میتوانید با خیالی آسوده و با تضمین کمترین قیمت پرداخت خود را به ما بسپارید.

پرداخت سایر هزینه های دانشجویی و حق عضویت ها:

برای پرداخت هزینه شرکت در آزمون تافل، آیلتس و GRE نیز توس پی همراه شما است و میتوانید به راحتی ثبت نام در آزمون های فوق را به مجموعه توس پی بسپارید. علاوه بر موارد فوق امکان انجام سایر پرداخت های ارزی من جمله خرید نشریات و مجلات، پرداخت حق عضویت ها شامل ieee و یا خرید نرم افزارهای علمی نیز وجود دارد. ارائه خدمات با کمترین قیمت ممکن تضمین میگردد.

پرداخت هزینه ها با کردیت کارت