hit
counter
خرید و فروش پرفکت مانی
 

خرید و فروش پرفکت مانی

 > خرید و فروش پرفکت مانی
پرفکت مانی - خرید پرفکت مانی - ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی ، خرید و فروش دلار Perfect money

1 – مهم: وب سایت توس پی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین الملل است، هرگونه ثبت سفارش و استفاده از خدمات وب سایت به منزله قبول و رعایت کامل قوانین کشور و قوانین بین الملل می باشد و تخظی از قانون اکیدا ممنوع است، پس از انجام سفارش مسئولیت کامل حفاظت و نحوه استفاده از ارز مجازی صرفا بر عهده شخص کاربر است و وب سایت توس پی هیچگونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان احتمالی نخواهد داشت.

2 – بدون احراز هویت، امکان ارائه خدمات به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.

3 –مبلغ ریالی باید از عابربانک و یا حساب بانکی به نام خود شخص واریز شود، شماره کارت مبداء بررسی خواهد شد و در صورت واریز از حساب سایرین (حتی پدر و مادر) سفارش به هیچ عنوان انجام نمیشود.

 

نرخ های درج شده، صرفا نرخ هر واحد پرفکت مانی است و ارتباطی به نرخ دلار ندارد، این مجموعه هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش دلار اسکناس ندارد

 

نرخ خرید از کاربر
نرخ فروش به کاربر
زمان انجام سفارشات
تماس بگیرید
30,150
15 الی 30 دقیقه

 
* آخرین به روز رسانی قیمت: امروز، شنبه 4 آبان 1399، ساعت 13:35
* آخرین نرخ ها در کانال تلگرام توس پی toospay@
* خرید و فروش در سریع ترین زمان، در کلیه مبالغ مابین 1$ الی 10،000$، و با بهترین نرخ ممکن انجام میگردد.
* پیرو تاکید پلیس محترم فتا، احراز هویت (من جمله تایید شماره تلفن ثابت) برای انجام معاملات الزامی است. بدون احراز هویت ارائه خدمات میسر نیست.
* کلیه خدمات توس پی در ایام تعطیل رسمی فعال است و آماده پاسخگویی به کاربران گرامی هستیم.
 

فرم خرید و فروش دلار و یا خرید ووچر Perfect money:

 

*جهت تایید تلفن ثابت، کارشناسان توس پی با شماره وارد شده تماس خواهند گرفت.

*جهت تایید تلفن همراه، کارشناسان توس پی با شماره وارد شده تماس خواهند گرفت.

با U شروع می شود.


 

Perfect money چیست و نحوه کار با آن چگونه است؟

 

پرفکت مانی مشابه وب مانی و پی پال یک کیف پول الکترونیک است که به راحتی و سهولت امکان جابه جا کردن پول مابین حساب ها را فراهم میکند، خوشبختانه ایران جزو تحریم های این شرکت مالی نیست و ایرانیان میتوانند بدون نگرانی از خدمات این پول مجازی استفاده کنند. پرفکتمانی بیش از 12 سال است شروع به کار کرده و هم اکنون یکی از پول های معتبر مجازی به شمار می آید، لازم است دقت نمایید پرفکت مانی به هیچ عنوان یک ارز رمزپایه مشابه بیت کوین نیست.

 

انواع اکانت پرفکت

 

اکانت های پرفکت مانی برای کاربران عادی به دو دسته وریفای شده و وریفای نشده تقسیم می شود:

 

1 – اکانت وریفای نشده: به محض افتتاح اکانت پرفکت مانی و قبل از ارائه هرگونه مدرک شناسایی و یا حتی تایید شماره موبایل، اکانت شما در زمره اکانت های وریفای نشده قرار میگرد، تنها تفاوت اکانت وریفای شده با وریفای نشده در کارمزد انتقال وجه است، در اکانت های وریفای نشده کارمزد انتقال پرفکت مانی 1.99% مبلغ است و از حساب فرستنده کسر میشود، به طور مثال اگر اکانت شما وریفای نشده باشد و بخواهید 100$ پرفکت مانی انتقال بدهید مبلغ 101.99$ از حساب شما برداشت خواهد شد.

 

2 – اکانت وریفای شده: برای وریفای اکانت Perfectmoney نیاز است ابتدا مدارک شناسایی و یک قبض خدماتی مانند قبض گاز، برق، تلفن و یا هر قبض دیگری که نشانگر آدرس شما باشد را آپلود کنید، دقت داشته باشید در گذشته پرفکت مانی مدارک ایرانی و به زبان فارسی را قبول و تایید میکرد اما در حال حاضر اگر میخواهید از مدارک ترجمه نشده مانند کارت ملی و یا شناسنامه استفاده کنید باید به دارالترجمه رسمی مراجعه کرده و نسبت به ترجمه رسمی کارت شناسایی خود و سپس آپلود آن اقدام کنید، پرواضح است که قبض های خدماتی نیز به دلیل فارسی بودن نیاز به ترجمه رسمی دارند.

 

* با توجه به انگلیسی بودن پاسپورت، در صورتیکه میخواهید از پاسپورت به عنوان مدرک شناسایی استفاده کنید نیازی به ترجمه رسمی نیست و صرفا آپلود صفحه اول پاسپورت کفایت میکند.

 

پس از تایید مدرک شناسایی و قبض خدماتی (جهت تایید آدرس)، در مرحله سوم باید با وارد کردن شماره موبایل خود و وارد کردن کد پیامک شده به آن از طرف پرفکتمانی شماره موبایل خود را نیز تایید کنید، اکانت شما پس از آن وریفای شده و از  این پس  کارمزد پرفکت مانی 0.5% مبلغ می باشد که از حساب فرستنده کسر میشود، به طور مثال اگر اکانت شما وریفای شده باشد و بخواهید 100$ پرفکت مانی انتقال بدهید مبلغ 100.50$ از حساب شما برداشت خواهد شد در حالیکه در اکانت های وریفای نشده 101.99$ برداشت میشد.

 

لازم به ذکر است، تنها تفاوت اکانت  وریفای شده با اکانت وریفای نشده میزان کارمزد انتقال است.