hit
counter
پرداخت هزینه های سفارت و مهاجرت

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
 

پرداخت هزینه های سفارت و مهاجرت

 > پرداخت هزینه های سفارت و مهاجرت
پرداخت ارزی هزینه مهاجرت

پرداخت هزینه های مهاجرت با ویزاکارت و مسترکارت

مهاجرت تجربه ای جدید و سرآغازی برای یک زندگی تازه است، تجربه ای که برای بسیاری همراه با موفقیت و رفاه بیشتر خواهد بود، اما در این راه سختی های زیادی نیز وجود دارد که هریک نیاز به راهکار و روش خود دارد. هموطنان ایرانی نیز طی سالیان گذشته تقاضای زیادی برای مهاجرت داشته اند و تعداد زیادی نیز مهاجرت کرده اند، مقاصدی که برای ایرانیان بیشتر از همه محبوب است شامل کشور های آمریکا و کانادا و استرالیا، انگلیس، دانمارک، آلمان، اتریش، بلژیک میشود.

یکی از موضوعات مهمی که در این راه با آن برخورد خواهید کرد تعیین وقت سفارت و پرداخت هزینه های مرتبط با مهاجرت و نیز تهیه بلیط پرواز و احتمالا رزرو هتل است، میتوانید پرداخت هزینه های مهاجرت خود را با خیالی آسوده به توس پی بسپارید تا ما در سریعترین زمان ممکن مبالغ مورد نظر را Pay کنیم، همچنین میتوانید با تهیه ویزا کارت و مسترکارت از ما خودتان به راحتی هزینه های مربوطه را پرداخت کنید.

پرداخت هزینه های مهاجرت به آمریکا:

مهاجرت به آمریکا سختی های خاصی خود را دارد و در این بین نیاز است چندین هزینه دولتی آمریکا را با ویزاکارت و یا مسترکارت پرداخت کنید، از جمله هزینه هایی که باید نسبت به پرداخت آن اقدام کنید هزینه ثبت فرم DS-160 است که هزینه آن 160$ می باشد، هزینه های دیگری نیز نیاز است پرداخت شود من جمله  MRV fee برای درخواست ویزا است که بسته به نوع و شرایط ویزا باید رقمی مابین 160$ الی 205$ پرداخت کنید، همچنین داوطلبانی که قصد دارند با ویزای دانشجویی وارد کشور آمریکا شوند ملزم به پرداخت هزینه Sevise fee به مبلغ 180$ و یا 200$ (بسته به نوع ویزا) هستند.

پرداخت هزینه مهاجرت با کردیت کارت
پرداخت هزینه مهاجرت با کارت اعتباری

پرداخت هزینه های مهاجرت به کانادا:

کانادا به یکی از مقاصد اصلی و پرطرفدار ایرانیان برای مهاجرت تبدیل شده است، دلیل آن نیز واضح است چراکه کانادا طبق گزارش ها سومین کشور امن جهان و اولین کشور برای زندگی از لحاظ رفاه و سطح زندگی است، برای سفر به کانادا انواع مختلفی از ویزا من جمله ویزای کاری، ویزا دانشجویی و ویزا توریستی وجود دارد، هزینه اخذ ویزا کاری 155$، ویزا دانشجویی 150$ و ویزا توریستی 100$ است که البته به این هزینه ها 85$ نیز برای انگشت نگاری اضافه می شود. طول مدت ویزا توریستی به طور معمول 6 ماه است اما اگر فرزند و یا نوه شما شهروند کانادا است و یا اقامت دائم کانادا را دارد میتوانید درخواست سوپرویزای 10 ساله کنید.

پرداخت هزینه های مهاجرت به استرالیا:

استرالیا نیز یکی دیگر از مقاصد پرطرفدار ایرانیان برای مهاجرت و حتی سفر است، کشور استرالیا پنجمین کشور از لحاظ سطح زندگی و رفاه است و با مهاجرت به این کشور قطعا آینده ای خوب در انتظار شما و فرزندانتان خواهد بود، سفر و مهاجرت به استرالیا روش های متنوعی دارد اما به طور کلی هزینه صدور ویزا توریستی 135 دلار استرالیا (تقریبا معادل 100دلار آمریکا) و هزینه ویزا دانشجویی 550 دلار استرالیا (تقریبا معادل 400دلار آمریکا) است. افرادی که با ویزای توریستی وارد خاک استرالیا میشوند میتوانند بسته به نوع ویزا 3 ماه تا حداکثر یک سال در استرالیا اقامت داشته باشند.

پرداخت هزینه مهاجرت با ویزاکارت و مسترکارت